ניקיון משרדים

חברת עץ השדה שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ מתמחה בניקיון למשרדים ומציעה שירותי ניקיון ואחזקה שוטפת כבר למעלה משלושה עשורים. החברה שמה דגש על שירות מקצועי ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר תוך שאינה מתפשרת על עבודה עם חומרים איכותיים והעסקת עובדים מיומנים בלבד. לחברה רישיון מאת משרד הכלכלה, ופעילותה נמצאת תחת פיקוח ועומדת בכל תנאי החוק, באופן המשחרר את לקוחותינו מכל עניין של יחסי עובד-מעביד.

המפתח לניקיון משרדים איכותי

רובם המכריע של האנשים מבלים את רוב שעות יומם בין קירות המשרד, כך שלא נגזים אם נאמר שהמשרד משמש כבית השני לרבים מאיתנו. היות ומדובר בחלל בו העובדים מביאים לכדי ביטוי את כישוריהם האישיים והמקצועיים כאחד, מומלץ לספק להם סביבת עבודה איכותית ומיטבית, אשר מתחילה בניקיון מקצועי של סביבת העבודה. הקפדה על ניקיון למשרדים הוא אינו עניין של מה בכך ולכן אנו בעץ השדה מספקים שירותי אחזקה שוטפת ובכך מונעים מכם כאבי ראש מיותרים. כל עבודת הניקיון מוטלת עלינו, כולל נושאי כח האדם, התנאים, חומרי הניקיון והציוד ועוד, כך שלכם נותר לדאוג רק לשגרת העבודה השוטפת שלכם.

איך בוחרים חברת ניקיון?

הבחירה בחברת ניקיון צריכה להתבסס על סמך מקצועיות אך לא רק. לחברה המספקת שירותי ניקיון למשרדים מסוגים שונים, כדאי שיהיה גם ניסיון בעבודה עם לקוחות קטנים כגדולים כך שתוכל לספק מענה לכל חלל ובכל סדר גודל, בין אם ל-Open Space ובין אם לחדר הישיבות או חדרי המנהלים. הניסיון העשיר שצברנו בענף הניקיון מאפשר לנו לספק את המענה המושלם לצרכים שלכם ולבנות תכנית עבודה התפורה בדיוק למידותיכם.

מעטפת שירותים שלמה תחת קורת גג אחת

מניסיוננו, אנו מאמינים כי על מנת שתפוקת המשרד תהיה כמה שיותר גבוהה ויעילות העבודה השוטפת לא תפגע, ישנו צורך ממשי לעבוד עם חברה מקצועית אשר מספקת מכלול של שירותים בתחום הניקיון למשרדים ושמציעה שירותי ניקיון ואחזקה שוטפת. כדי להעמיד זאת לרשותכם, אנו לא מתפשרים על האיכות ומציעים לכם שירות מקצועי מן המעלה הראשונה. כל העובדים שלנו מיומנים ויוכלו לספק לכם את כל שירותי הניקיון הנדרשים תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים אודות שירותי ניקיון למשרדים נשמח לעמוד לשירותכם.